Bel ons   070-346 87 76
Volg ons
 

De Company

Vanaf 2003 bemiddelt WoonCompany succesvol tussen verhuurders en huurders, en verkopers en kopers (tevens beleggers) van onroerend goed in de stad Den Haag. Een internationale stad waar veel woningen worden verhuurd voor een korte of langere termijn. Door de jaren heen heeft WoonCompany tevens een zeer uitgebreide beheerportefeuille opgebouwd. De zeer ervaren medewerkers bieden de klanten een compleet vastgoed servicepakket aan.

team wooncompany den haag

WoonCompany is sinds 2014 aangesloten bij brancheorganisatie VBO en zorgt sinds dat moment voor de koop, verkoop en taxatie van woningen. Met onze eigen gecertificeerde EPA energielabel adviseur kunnen we zelfs het energielabel van uw woning vaststellen. 

Voor meer informatie of vragen, neem direct contact met ons op. 070-346 87 76

Ons Team

Het team van Wooncompany helpt u in de wirwar van zaken die u moet regelen als u een huis koopt of verkoopt. Van de eerste bezichtiging tot de eigendomsoverdracht bij de notaris: wij zijn er voor u. Dagelijks staat ons enthousiaste team voor u klaar.


Eric Meijer

Makelaar (directeur)

info@wooncompany.nl


Sander Hoeve

Makelaar

sander@wooncompany.nl


Tjerry Peeters

Makelaar/taxateur

tjerry@wooncompany.nl


Maarten Swinkels

Beheer

maarten@wooncompany.nl


Jacqueline Dreves

Financieel

jacqueline@wooncompany.nl


Rutger Verbunt

Makelaar - Verhuur

rutger@wooncompany.nl


Brigitte Benschop

Binnendienst

brigitte@wooncompany.nl

maak kennis met ons!

Neem contact met ons op of loop eens binnen bij ons kantoor in de Anna Paulownastraat 83 in Den Haag. Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9:00 uur tot 17:00 uur. s 'Avonds en op zaterdag werken wij op afspraak.
 

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.